Aili Vindi loovuskoolitusest osavõtjate järelkajasid

Aili Vindi koolitustes osalenud firmasid:

EBS Juhtimiskoolituse Keskus

 Estonian Euromanagement Institutes – avatud koolitused väikeettevõtjatele
 Ühispank
 ARK
 Soraineni advokaadibüroo
 R-Kiosk
 Pricewaterhouse Coopers
 Elektriraudtee
 Elpec
 Koger ja Partnerid
 DSV Transport
 Pärnu Lommakliinik „Kenno“
 ETV
 Falck
 Nordea pank    jt.

V. O.:  Imelik, et töökaaslased, kellest olen arvanud, et nad on minu oponendid, on mõnedes asjades täitsa minu poolt. Nad polegi nii suured kindlused, kui eeldasin.

Andres H:  See oli mulle kasulik. Sa viisid meid emotsionaalselt seisundisse, mida pole varem kogenud, see oli väga põnev.

Mart A:  Need kaks ja pool päeva oli küll üks suurimaid väljalülitusi pärast ülikooli lõpetamist. Orav rattas lasti korraks puurist välja. Pildi tegemine oli vahva. See vabastas emotsioonid, tahtmised, võimalused, tunded, mis argipäeval on sügaval sisemuses ning millede avamiseks ei antagi võimalust, aega ega kohta.

Kaupo K:  Üllatas see, et maalimine rahustas ja samal ajal hoidis hinge erksana. Oma tundeid tajudes saab ilmselt tulevikus langetada kergemini otsuseid. Ja lahendada probleeme. 

Jaanus R:  Olin maalides nagu maadeavastaja. Erakordne elamus, et suutsin oma aju puhtaks teha. Huvitav, kas edaspidi, iga päev, õnnestub mul seda võtet veel kasutada?

Tiina K:  Ma tean, et olen hästi konservatiivne ja kinni harjumustes. Olin kohutavalt üllatunud, et ma olin kohe nõus kõike kaasa tegema (ilma ennast sundimata). Mul lähevad töömõtted väga harva peast ära, siin mulle alles praegu meenus, et ma üldse tööl käin.

Marju L:  Seesmist enesekindlust sain juurde. Pealt paistan väga julge, aga tegelikult olen arg. Varem ma ei osanud oma emotsioone taltsutada, läksin põlema. Siin hakkasin tasapisi tunnetama, kuidas saaksin ennast muuta.

 Toomas S:  …on kasulik mitte ainult töö, vaid ka isikliku elu korraldamisel, seniste vaadete ja seisukohtade muutmisel.

Ene S:  Lahkun siit teistsuguse inimesena kui tulin (ma tunnen nii!). Vabanesin oma kinnismõtete kammitsaist, nähes Aili avatust. Ma tunnen, et meeldin nüüd endale rohkem.

Allan S. jätkukoolitusest: …ma kogesin, et sellel teekonnal polegi lõppu – ma olen selle üle õnnelik. See on alles väike algus enda avastamiseks ja vabastamiseks. Olen nii tänulik minu lahtimuukimise eest.